"Jak nas widzą, tak nas piszą"

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie tym razem dedykowane dla przedsiębiorców pogrzebowych "Jak nas widzą, tak nas piszą"

Komunikat Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Odwołanie Walnego Zgromadzenia Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zwołanego na dzień 3 marca 2017 roku

Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego uprzejmie zawiadamia, że dnia 3 marca 2017 r (piątek), w Sali Konferencyjnej Hotelu Colibra przy ul. Wolskiej 191 w Warszawie, o godz. 12.00 rozpocznie się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Do kupienia zakład pogrzebowy

Do kupienia firma pogrzebowa działająca od 1989 roku w mieście w Zagłębiu Dąbrowskim (budynek 100 m² i działka 3500 m²).

Komunikat ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymuje od 6 lutego 2017 r. do odwołania przyjmowanie wniosków o dofinansowanie projektów poprawiających bezpieczeństwo w pracy

KONDOLENCJE

Pani Barbarze Wilk, Elżbiecie Banasiak oraz Patrycji Banasiak

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Sylwestra Banasiak

Syna, męża i ojca

składa Krzysztof Wolicki

z Zarządem i Biurem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13.00 dnia 4 lutego 2017 roku w Kaplicy Cmentarza Miejskiego na Kuczkowie koło Kutna

Szkolenie PRAWO DO GROBU

Szkoleniem "Prawo do grobu - Aspekty formalno-prawne" w dniu 13 marca 2017 roku w Szczecinie rozpoczynamy nowy sezon szkoleń organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Kolejnymi miastami w których odbędą się szkolenia to Legnica 14 marca oraz Poznań 15 marca 2017 roku.

Szykuje się kolejna wojna w Sejmie

Zasiłek pogrzebowy będzie przysługiwał w przypadku urodzenia martwego dziecka, bez względu na to, na jakim etapie ciąży doszło do poronienia - tak zakłada senacki projekt ustawy, który został przekazany do Sejmu.

Ramowy plan szkoleń na 2017 rok

W zakładce Szkolenia Planowane zamieściliśmy Ramowy Plan Szkoleń i Konferencji zaplanowany przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe na 2017 rok.