Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na cykl jednodniowych szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie Cmentarzami"

Rozstrzygnięcie KONKURSU

W dniu 21 lutego odbyło się w siedzibie Redakcji DF MEMENTO losowanie trzech nagród wśród osób i firm które zaprenumerowały i opłaciły prenumeratę naszego periodyku na 2019 rok.

Wyniki Ankiety preferencji targowych

Poniżej przedstawiam na wykresach wyniki Ankiety dotyczącej preferencji targowych. Jeżeli po przejrzeniu wykresów będziecie Państwo mieli jakieś uwagi czy spostrzeżenia proszę o przesyłanie ich na adres: redakcja@dfmemento.pl
Będziemy je publikować. Może będzie to przyczynek do dyskusji co z Targami Pogrzebowymi w Polsce?

Ankieta preferencji targowych

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Pani/Pana o wypełnienie anonimowej ankiety która pomoże w poznaniu preferencji miejsca i częstotliwości organizacji w Polsce Targów Pogrzebowych.

Prenumerata DF MEMENTO z nagrodami

Szanowni Państwo!
Dla osób które zaprenumerują Dwumiesięcznik Funeralny MEMENTO na 2019 rok i opłacą prenumeratę do 20 lutego 2019 roku, Redakcja postanowiła ufundować trzy nagrody:
1. Lektyka do transportu urn - wartość nagrody 2990 zł,
2. Całostronicową reklamę w jednym z dowolnie wybranych numerów DF MEMENTO - wartość nagrody 1200 zł,
3. Roczna prenumerata DF MEMENTO na 2020 r. - wartość nagrody 192,60 zł.
Losowanie 21.02.2019 r. godz. 12.00 po czym podamy laureatów.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje

Głębokie wyrazy współczucia rodzinie, przyjaciołom i znajomym - Zarząd i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Sprzedam: Biurko, krzesła i stół

W związku ze zmianą siedziby biura Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego mamy do sprzedania: stół konferencyjny. Stan idealny.

Link do szczegółów